یکتافلز yektafelez

هفت الماس

هفت الماس

شرکت صنایع هفت الماس با هدف توليد انواع ورق گالوانيزه، نورد سرد، استنلس استيل (فولاد ضد زنگ) و ساير مقاطع فولادی در سال ١٣٧٥ تاسيس گرديد.

عمليات عمرانی اين شركت در سال ١٣٨٠ آغاز و در سال ١٣٨٢ با ظرفيت اسمی سالانه ١٠٠٠٠٠ تن ورق گالوانيزه به بهره برداری رسيد. توليدات ورق گالوانيزه اين شركت پاسخگوی ١٥ درصد نياز بازار داخلی بوده و حدود ٢٠ تا ٤٠ درصد از كل ظرفيت توليد نيز در بازارهای جهانی عرضه می‌گردد.

اين شركت ضمن دريافت لوح تقدير از سوی وزير محترم صنايع و معادن به عنوان واحد نمونه صنعتی، دومين توليدكننده ورق گالوانيزه در كشور است كه علاوه بر ايجاد اشتغال در منطقه سهم بسزايی جهت تحقق خود كفايی توسعه صنعتی و رشد اقتصادی كشور دارا می‌باشد.

فاز اول خط تولید نورد سرد در تیرماه ١٣٨٧ به بهره برداری رسیده و با ظرفیت اسمی ٨٠٠.٠٠٠ تن در سال، ورق نورد سرد تولید می‌نماید.

دريافت نشان استاندارد ملی و گواهی كيفيت ISO ٩٠٠١:٢٠٠٨ در توليد ورق‌های گالوانيزه حاكی از عزم راسخ اين شركت در تحول و دسترسی به كيفيت برتر بوده و در ادامه اين شركت در راستای اخذ گواهینامه های معتبر بين المللی از جمله ISO ١٨٠٠٠ و ISO ١٤٠٠٠ و EFQM گام بر می‌دارد.

هم اكنون آزمايشگاه‌های مجهز شركت صنايع هفت الماس با اخذ گواهينامه تایيد موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتی ايران توانایی ارائه خدمات آزمايشگاهی جهت انجام آزمون‌های مختلف بر روی انواع ورق و مقاطع فولادی، گالوانيزه به روش گرم پيوسته و … را دارا می‌باشد.

شرکت صنایع هفت الماس با توجه به ظرفیت های بازار هدف داخلی، همچنین رشد و تعالی صنعت ورق گالوانیزه و ورق سرد که از اهمیت ویژه ای برخوردار است، وجود تیمی حرفه ای، دغدغه مند، تلاشگر و پویا را در چرخه صنعت فولاد احساس می کرد که هم جهت، هم فکر و هدفی مشترک داشته باشد، از این رو یکتافلز را که تجربه ای گرانقدر در زمینه تامین مواد اولیه، تولید انواع ورق، فروش، پشتیبانی و حمایت مالی از واحد های تولیدی نوپا و با پتانسیل بالا در دستور کار خود قرار داده است را به عنوان نماینده خود معرفی می نماید.

پاسداران شمالی، پایین تر از چهارراه فرمانیه، کوچه نارنجستان چهارم، برج آرتمیس، طبقه ۱۰، واحد ۳