یکتافلز yektafelez

فولاد گیلان

هفت الماس

مجتمع فولاد گیلان، سال ۱۳۸۲ در شمال کشور به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه نورد فولاد کشور در بخش خصوصی با ظرفیت تولید ۲.۵ میلیون تن در سال براي محصولات نورد گرم و ۵۰۰ هزار تن در سال براي محصولات نورد سرد تاسیس گردید. محصولات فولاد گیلان در حوزه های با کیفیت بالا شامل خودروسازی، صنایع ساختمانی و لوله سازي مورد استفاده قرار می گیرد.

فولاد گیلان جهت رشد تولید و همچنین حمایت از مشتریان مسیری با ثبات را در پیش گرفته است که بر همین اساس در پی موقعیتی مناسب برای افزایش فعالیت در صنعت فولاد می باشد.

با آنالیز پتانسیل های موجود و همچنین تکیه بر نیروی جوان، به دنبال همکاری با مجموعه ای است تا به این نیاز پاسخ کافی را بدهد. شرکت یکتا فلز با دارا بودن نیروهای جوان و با دانش و همچنین تجربه غنی 30 ساله در صنعت فولاد و فعالیت در زمینه تولید، تامین مواد اولیه، فروش، برون سپاری، سرمایه گذاری، حمایت و پشتیبانی از بنگاه های کوچک و همچنین حضور در بازار آنلاین فولاد کمک شایانی به برآورده کردن اهداف و سیاست های مدنظر مجتمع فولاد گیلان نموده است.

شرکت یکتافلز به عنوان بزرگترین تامین کننده محصولات فولاد گیلان، در زمینه تولید، تامین، فروش و مشاوره محصولات این مجتمع فعالیت دارد. امید است با همکاری هرچه بهتراین دو مجموعه گامی بزرگ برای ارتقا این صنعت در داخل و همچنین خارج از مرزهای کشور برداشته شود.

پاسداران شمالی، پایین تر از چهارراه فرمانیه، کوچه نارنجستان چهارم، برج آرتمیس، طبقه ۱۰، واحد ۳